FORUM.GIPSOBETON.COM.UA ФОРУМ ТЕХНОЛОГИЯ ПРОИЗВОДСТВА

Вернуться   FORUM.GIPSOBETON.COM.UA ФОРУМ ТЕХНОЛОГИЯ ПРОИЗВОДСТВА "БЕТОН И ГИПС". ФОРМА ДЛЯ ИЗДЕЛИЯ. ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА. > БЕТОН. Технологии изготовления изделия из бетона методом вибролитья. > Технология Штампованний (печатный) Бетон

Технология Штампованний (печатный) Бетон Декоративный печатный (штампованный) бетон - это свежезалитый, поверхностно окрашенный и уплотненный бетон, на который в еще пластичном состоянии нанесен рельефный оттиск, повторяющий текстуру и форму натурального камня, кирпича, сланца или древесины. Благодаря широкому спектру цвета и рельефа, технологичности и прочностным характеристикам, а также относительно низкой по сравнению с имитируемыми материалами цене, декоративный печатный (штампованный) бетон является прекрасным заменителем этих материалов, имея при этом, несомненные преимущества. Печатный бетон, печатный декоративный бетон, формы для печатного бетона.

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 18.06.2012, 23:46   #1
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Поблагодарили 21 раз(а) в 19 сообщениях
Вес репутации: 343
Sabur как роза среди колючек Sabur как роза среди колючек Sabur как роза среди колючек Sabur как роза среди колючек
По умолчанию Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхностей.

Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхностей.
Sabur вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2012, 22:19   #2
Grenki
МОДЕРАТОР раздела "ФОРМЫ"
Завсегдатай

Поблагодарили 98 раз(а) в 85 сообщениях
Вес репутации: 388
Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится Grenki за этого человека можно гордится
По умолчанию Re: Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхностей.

Не знаю как народ. а я замер в ожидании и в предвкушении.
Grenki вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2012, 22:04   #3
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Sabur как роза среди колючек Sabur как роза среди колючек Sabur как роза среди колючек Sabur как роза среди колючек
По умолчанию Відповідь: Re: Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхност

Цитата:
Сообщение от grenki Посмотреть сообщение
Не знаю как народ. а я замер в ожидании и в предвкушении.

Завтра сімя їде в Чорногорію , часу буде більше , , тому починаємо з завтра.....
Старый 22.06.2012, 16:54   #4
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

По умолчанию Відповідь: Re: Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхност

Цитата:
Сообщение от Sabur Посмотреть сообщение
Завтра сімя їде в Чорногорію , часу буде більше , , тому починаємо з завтра.....
Привіт усім дописувачам на форумі ! Маю за честь розпочати , або "перезагрузити" вітку про "тиснений бетон" . Почнемо спочатку з невеликої майже рекламної статті під назвою "Чому Топ-Бетон?" Раніше публікувалась в пресі , зацікавленим пропоную як "лікбез" для замовника з метою переконання та початку рекламної акції. Я вже говорив , що маю намір подати тут на форумі ВСЕ - від перших кроків з організації бізнесу і до порад в організації структури підприємства. Але все по-порядку..
П.С. - Ще раз повторюю, на всяк випадок - Я пропагую свій продукт ,розумію факт наявності інших - кращих або гірших технологій , тому ,попереджую - ТУТ МИ ГОВОРИМО ПРО "ВІДТИСКАННЯ БЕТОНУ В ПЛАСТИЧНОМУ СТАНІ" , тобто про зовсім відмінну технологію від створення ФЕМок - , а саме формуванні кінцевого виробу "лицем вверх" , тому " а асвальт дешевше" - на відповідні вітки !!!

ОТЖЕ :

Справді, чому ? Чому серед безлічі пропонованих сьогодні варіантів оздоблення вертикальних та горизонтальних поверхонь у Ваших оселях та офісах Ви повинні обирати майже нікому не відому технологію від “Топ-Бетон” ? Ми постараємось коротко викласти основні аргументи на користь “тиснення”. Почнемо з доріг або доріжок. Колись на моє запитання майстрові, який вкладав бетонну бруківку (ФЕМку) - “А що буде за рік-два з Вашим покриттям , якщо за технологією Ви кладете вашу плитку на “гарцовку” (піщано-цементна суміш), під якою практично немає твердої основи ? Вона ж провалиться ?”, він мені гордо відповів - ”То нічого, ми Вам ПЕРЕРОБИМО !” . На питання за чиї гроші і нащо переро***ти він дуже здивовано на мене подивився. Проте дозвольте ще раз запитати : -Чому ми звикли переро***ти щороку наші дороги ? Чому ми будуємо камяниці з фундаментами як на АЕС , але шкодуємо коштів на нормальну “подушку” для доріжки в саду і кладемо вказану ФЕМку практично в болото ? Чому слово “дооорого!” стосується лише покриття на подвірї, але ніяк не плитки в кухні чи ванній кімнаті? Чи не тому, що відоме прислівя про дві біди у Росії великою мірою стосується і нас? Чи все таки від незнання ? Тоді трішки про традиційні методи мощення. Цілком погоджуюсь з думкою що одним з найкращих варіантів є натуральна базальтова або гранітна бруківка. Питання лише в її ціні та в … Так, саме в підоснові , тобто в тій “подушці” , яка й приймає на себе всі основні навантаження “на стискання” і найбільше піддається руйнуванню дощовими водами та перепадами температур . Не буду зупинятись на поясненні поцесів “підмивання-просідання” або “промерзання-підняття” дорожнього покриття. Наслідки їх ми бачимо і відчуваємо кожен день на підвісці власних авто. І саме з метою уникнення таких речей в майбутньому на сьогодні при проведенні ремонтів доріг, де була вкладена бруківка, спочатку споруджують потужну ЩЕБЕНЕВО-БЕТОННУ підоснову. Після неї згадувану вище “гарцовку” і вже потім укладають бруківку. Тобто повний “пиріг” дороги в розрізі виглядає так : утрамбований грунт , шар піску , щебінь, бетон, “гарцовка” і нарешті сама бруківка. Навіть якщо відкинути інші технологічно необхідні операції (гідроізоляція , комунікації, ін.), вказаний метод мощення може бути доцільним лише для збереження зовнішнього (автентичного) вигляду старовинних вулиць з можливістю використання їх за призначенням в сучасних умовах , тобто при теперішніх навантаженнях. Зекономити при мощенні можливо тільки якщо “видалити” один або декілька шарів з цього “пирога”. Що у нас і в Росії успішно робили останні 90 років , а тепер ми за звичкою робимо те саме у себе на подвірях. Але , знову ж, робимо тому , що майстра ФЕМщика ТАК НАВЧИЛИ , і ми , в свою чергу , переро***ємо, доплачуєм гроші,шукаєм кращого-іншого, товчем йому писок в кінці-кінців , не розуміючи , що проблема ЗАКОПАНА трошки глибше. В підоснові , яку слід зробити так , щоб не переро***ти “лице”.

Тепер давайте глянемо ще раз на “пиріг”. Що буде якщо з нього “викинути” два верхніх шари ? Правильно , бетон. Який? Міцний, твердий , але зовсім некрасивий. Ось тут американці (бо технологія Топ-Бетону походить саме звідти , як і дуже багато інших практичних речей) і подумали як можна ЗЕКОНОМИТИ на дорогах без втрат якості але з набуттям естетичності. Про саму технологію “тисненого бетону”, я думаю, Ви вже прочитали на сайті , тому зупинятись не буду. Тільки знову запитання: - Який з двох методів, наведених вище, відповідає критерію “співвідношення Ціна-Якість” ? Ті самі американці тут же помітили і багато інших переваг новинки. Ну по-перше, це справді безліч пропонованих фактур поверхні , так би мовити - зовнішній вигляд Вашого двору обмежує лише широта Вашої фантазії. Це найперше для людей , котрі цінують свою індивідуальність і виокремлюють її на перше місце. В поєднанні з великим вибором кольорів та технічних вирішень можна гарантувати неповторюваність та оригінальність. У Вас не буде так як у сусіда. Це про естетику. А з практичної точки зору?Давайте згадаємо тільки про траву , яка з неймовірною швидкістю захоплює ціле подвіря і стежки, проростаючи поміж ФЕМом, і яку треба дуже часто і швидко полоти і виривати з тераси замість того, щоб зайнятись подібним на городі. Хтось скаже що є спеціальна хімія, яку треба лише посипати і все… А я спитаю :- Навіщо ? Для чого її купувати ,сипати, не знаючи, чи вона допоможе побороти бурян , а якщо так , то що ще вона зможе побороти у Вас в хаті.Трави просто НЕ МАЄ БУТИ. Як і мурах,комах і т.д. Вірніше вони всі мають бути там де треба , а на доріжці має бути чисто. А прибирати її дуже просто - пролити водою, змити пісок і пил.Вода має стікати в правильних напрямках , а не під хату або вимивати порожнини під “бруківкою”.

Як видно з наведеного вище - пропонована нами технологія укладання “тисненого бетону” поєднує основні показники - ЯКІСТЬ , ЕСТЕТИЧНІСТЬ та ПРАКТИЧНІСТЬ. Тому пропоную думаючим людям для себе відповісти на ще одне запитання :- То що з пропонованого на сьогодні на ринку є ДОРОЖЧИМ ? Покриття , яке ми пропонуємо, чи здоровя і нерви , витрачені на “переро***ння” , “хімію” і роботи з сапкою посеред двору.
Старый 22.06.2012, 17:43   #5
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Цитата:
Привіт усім дописувачам на форумі ! Маю за честь розпочати , або "перезагрузити" вітку про "тиснений бетон" . Почнемо спочатку з невеликої майже рекламної статті під назвою "Чому Топ-Бетон?" Раніше публікувалась в пресі , зацікавленим пропоную як "лікбез" для замовника з метою переконання та початку рекламної акції. Я вже говорив , що маю намір подати тут на форумі ВСЕ - від перших кроків з організації бізнесу і до порад в організації структури підприємства. Але все по-порядку..
П.С. - Ще раз повторюю, на всяк випадок - Я пропагую свій продукт ,розумію факт наявності інших - кращих або гірших технологій , тому ,попереджую - ТУТ МИ ГОВОРИМО ПРО "ВІДТИСКАННЯ БЕТОНУ В ПЛАСТИЧНОМУ СТАНІ" , тобто про зовсім відмінну технологію від створення ФЕМок - , а саме формуванні кінцевого виробу "лицем вверх" , тому " а асвальт дешевше" - на відповідні вітки !!!

ОТЖЕ :

Справді, чому ? Чому серед безлічі пропонованих сьогодні варіантів оздоблення вертикальних та горизонтальних поверхонь у Ваших оселях та офісах Ви повинні обирати майже нікому не відому технологію від “Топ-Бетон” ? Ми постараємось коротко викласти основні аргументи на користь “тиснення”. Почнемо з доріг або доріжок. Колись на моє запитання майстрові, який вкладав бетонну бруківку (ФЕМку) - “А що буде за рік-два з Вашим покриттям , якщо за технологією Ви кладете вашу плитку на “гарцовку” (піщано-цементна суміш), під якою практично немає твердої основи ? Вона ж провалиться ?”, він мені гордо відповів - ”То нічого, ми Вам ПЕРЕРОБИМО !” . На питання за чиї гроші і нащо переро***ти він дуже здивовано на мене подивився. Проте дозвольте ще раз запитати : -Чому ми звикли переро***ти щороку наші дороги ? Чому ми будуємо камяниці з фундаментами як на АЕС , але шкодуємо коштів на нормальну “подушку” для доріжки в саду і кладемо вказану ФЕМку практично в болото ? Чому слово “дооорого!” стосується лише покриття на подвірї, але ніяк не плитки в кухні чи ванній кімнаті? Чи не тому, що відоме прислівя про дві біди у Росії великою мірою стосується і нас? Чи все таки від незнання ? Тоді трішки про традиційні методи мощення. Цілком погоджуюсь з думкою що одним з найкращих варіантів є натуральна базальтова або гранітна бруківка. Питання лише в її ціні та в … Так, саме в підоснові , тобто в тій “подушці” , яка й приймає на себе всі основні навантаження “на стискання” і найбільше піддається руйнуванню дощовими водами та перепадами температур . Не буду зупинятись на поясненні поцесів “підмивання-просідання” або “промерзання-підняття” дорожнього покриття. Наслідки їх ми бачимо і відчуваємо кожен день на підвісці власних авто. І саме з метою уникнення таких речей в майбутньому на сьогодні при проведенні ремонтів доріг, де була вкладена бруківка, спочатку споруджують потужну ЩЕБЕНЕВО-БЕТОННУ підоснову. Після неї згадувану вище “гарцовку” і вже потім укладають бруківку. Тобто повний “пиріг” дороги в розрізі виглядає так : утрамбований грунт , шар піску , щебінь, бетон, “гарцовка” і нарешті сама бруківка. Навіть якщо відкинути інші технологічно необхідні операції (гідроізоляція , комунікації, ін.), вказаний метод мощення може бути доцільним лише для збереження зовнішнього (автентичного) вигляду старовинних вулиць з можливістю використання їх за призначенням в сучасних умовах , тобто при теперішніх навантаженнях. Зекономити при мощенні можливо тільки якщо “видалити” один або декілька шарів з цього “пирога”. Що у нас і в Росії успішно робили останні 90 років , а тепер ми за звичкою робимо те саме у себе на подвірях. Але , знову ж, робимо тому , що майстра ФЕМщика ТАК НАВЧИЛИ , і ми , в свою чергу , переро***ємо, доплачуєм гроші,шукаєм кращого-іншого, товчем йому писок в кінці-кінців , не розуміючи , що проблема ЗАКОПАНА трошки глибше. В підоснові , яку слід зробити так , щоб не переро***ти “лице”.

Тепер давайте глянемо ще раз на “пиріг”. Що буде якщо з нього “викинути” два верхніх шари ? Правильно , бетон. Який? Міцний, твердий , але зовсім некрасивий. Ось тут американці (бо технологія Топ-Бетону походить саме звідти , як і дуже багато інших практичних речей) і подумали як можна ЗЕКОНОМИТИ на дорогах без втрат якості але з набуттям естетичності. Про саму технологію “тисненого бетону”, я думаю, Ви вже прочитали на сайті , тому зупинятись не буду. Тільки знову запитання: - Який з двох методів, наведених вище, відповідає критерію “співвідношення Ціна-Якість” ? Ті самі американці тут же помітили і багато інших переваг новинки. Ну по-перше, це справді безліч пропонованих фактур поверхні , так би мовити - зовнішній вигляд Вашого двору обмежує лише широта Вашої фантазії. Це найперше для людей , котрі цінують свою індивідуальність і виокремлюють її на перше місце. В поєднанні з великим вибором кольорів та технічних вирішень можна гарантувати неповторюваність та оригінальність. У Вас не буде так як у сусіда. Це про естетику. А з практичної точки зору?Давайте згадаємо тільки про траву , яка з неймовірною швидкістю захоплює ціле подвіря і стежки, проростаючи поміж ФЕМом, і яку треба дуже часто і швидко полоти і виривати з тераси замість того, щоб зайнятись подібним на городі. Хтось скаже що є спеціальна хімія, яку треба лише посипати і все… А я спитаю :- Навіщо ? Для чого її купувати ,сипати, не знаючи, чи вона допоможе побороти бурян , а якщо так , то що ще вона зможе побороти у Вас в хаті.Трави просто НЕ МАЄ БУТИ. Як і мурах,комах і т.д. Вірніше вони всі мають бути там де треба , а на доріжці має бути чисто. А прибирати її дуже просто - пролити водою, змити пісок і пил.Вода має стікати в правильних напрямках , а не під хату або вимивати порожнини під “бруківкою”.

Як видно з наведеного вище - пропонована нами технологія укладання “тисненого бетону” поєднує основні показники - ЯКІСТЬ , ЕСТЕТИЧНІСТЬ та ПРАКТИЧНІСТЬ. Тому пропоную думаючим людям для себе відповісти на ще одне запитання :- То що з пропонованого на сьогодні на ринку є ДОРОЖЧИМ ? Покриття , яке ми пропонуємо, чи здоровя і нерви , витрачені на “переро***ння” , “хімію” і роботи з сапкою посеред двору.
Тепер по суті . Ось тут [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи. ] вже багато чого було сказано , не хочеться повторюватись. Вітки розкидані по темах дуже вдало , так як кожен від ступеню своєї обізнаності у вказаній справі може зайти зразу на потрібний йому розділ з необхідною та концентрованою інформацією . Для тих . хто вперше (вдруге-втретє) стикається з темою - прошу сюди : [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи. ] . Потім - запитання по-суті (по-темах) . Буду дуже радий допомозі колег по роботі , тих що вивчають технологію , також шукаю партнерів та соратників.
Старый 14.01.2013, 22:14   #6
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Цитата:
Для тих . хто вперше (вдруге-втретє) стикається з темою - прошу сюди : [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи. ] . Потім - запитання по-суті (по-темах) . Буду дуже радий допомозі колег по роботі , тих що вивчають технологію , також шукаю партнерів та соратників.
Давно не був , причин багато - поки що фото. Тему треба оживити , поки мороз...
Це ми називаєм Фасадна система "Легкий Камінь" . Тут - по пінопласту.
Изображения
Тип файла: jpg SAM_5734.jpg‎ (94.4 Кб, 26 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5857.jpg‎ (96.1 Кб, 28 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5859.jpg‎ (98.9 Кб, 24 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5860.jpg‎ (92.1 Кб, 24 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5881.jpg‎ (97.5 Кб, 21 просмотров)
Старый 14.01.2013, 22:18   #7
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Цитата:
Давно не був , причин багато - поки що фото. Тему треба оживити , поки мороз...
Це ми називаєм Фасадна система "Легкий Камінь" . Тут - по пінопласту.
з іншого боку
Изображения
Тип файла: jpg SAM_5901.jpg‎ (88.5 Кб, 11 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5875.jpg‎ (94.0 Кб, 11 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5874.jpg‎ (98.7 Кб, 18 просмотров)
Тип файла: jpg SAM_5862.jpg‎ (96.0 Кб, 14 просмотров)
Старый 14.01.2013, 23:49   #8
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Цитата:
з іншого боку
Пардон , ці фото мали б бути тут [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи. ]

А тут зараз будуть інші..
Старый 14.01.2013, 23:55   #9
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

А тут зараз будуть інші..[/QUOTE]

Навчання на виїзді . Одеса . Посьолок там де макороби живуть переважно. Ну і наш друг Пєтька. Кльовий пацан. Закінчували вже самі.
Изображения
Тип файла: jpg 008.jpg‎ (99.4 Кб, 23 просмотров)
Тип файла: jpg 009.jpg‎ (98.0 Кб, 22 просмотров)
Тип файла: jpg 012.jpg‎ (94.3 Кб, 21 просмотров)
Тип файла: jpg 016.jpg‎ (99.2 Кб, 23 просмотров)
Тип файла: jpg 051.jpg‎ (96.3 Кб, 22 просмотров)
Тип файла: jpg 063.jpg‎ (83.8 Кб, 23 просмотров)
Тип файла: jpg 067.jpg‎ (89.1 Кб, 22 просмотров)
Старый 15.01.2013, 00:04   #10
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

Цитата:
А тут зараз будуть інші..
Навчання на виїзді . Одеса . Посьолок там де макороби живуть переважно. Ну і наш друг Пєтька. Кльовий пацан. Закінчували вже самі.[/QUOTE]
Завершення...
Изображения
Тип файла: jpg 001 (3).jpg‎ (96.6 Кб, 30 просмотров)
Тип файла: jpg 002 (3).jpg‎ (98.1 Кб, 26 просмотров)
Тип файла: jpg 003.jpg‎ (98.2 Кб, 32 просмотров)
Тип файла: jpg 009.jpg‎ (95.7 Кб, 28 просмотров)
Тип файла: jpg 112.jpg‎ (94.5 Кб, 25 просмотров)
Тип файла: jpg 118.jpg‎ (96.3 Кб, 27 просмотров)
Тип файла: jpg 120.jpg‎ (98.0 Кб, 23 просмотров)
Тип файла: jpg 121.jpg‎ (90.9 Кб, 26 просмотров)
Старый 16.06.2013, 18:15   #11
vladtoph
Новичок

Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 0
vladtoph пока не определено
По умолчанию Re: Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхностей.

Сколько стоит обучение ? и где обучают телефоны желательно.
vladtoph вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2013, 23:00   #12
Sabur
Мастер-производитель
Забыл про семью

По умолчанию Відповідь: Re: Обучение технологии штамповки вертикальных и горизонтальных поверхностей.

Цитата:
Сообщение от vladtoph Посмотреть сообщение
Сколько стоит обучение ? и где обучают телефоны желательно.
067 722 43 00
Старый 13.01.2018, 19:14   #13
Dimonmoz
Технолог
Дорогой гость

Поблагодарили 59 раз(а) в 53 сообщениях
Вес репутации: 351
Dimonmoz - просто великолепная личность Dimonmoz - просто великолепная личность Dimonmoz - просто великолепная личность Dimonmoz - просто великолепная личность Dimonmoz - просто великолепная личность Dimonmoz - просто великолепная личность

Данный форум уже 2 года не работает.Мы создали новый форум gipsobeton.biz Если вам интерестно, заходите, регистрируйтесь и будем общаться.
Dimonmoz вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра